Kropswolde – Familiepark Siblu Meerwijck in Kropswolde en Bodega-y-Tapas hebben de handen ineen geslagen voor een samenwerking. De voormalige Beachclub Vifero aangrenzend aan de camping wordt omgedoopt tot Bodega Beach. Deze samenwerking markeert de uitbreiding van het aanbod op het park.
Bodega-y-Tapas had al meerder locaties, onder meer in Groningen en is 1,5 jaar geleden gestart aan het Zuidlaardermeer bij de Rietzoom legt Niels de Vrieze, parkmanager van Siblu Meerwijck, uit. ,,De toenmalige huurder is uit het pand van Beachclub Fivero en we waren op zoek naar een nieuwe huurder.” Bodega-y-Tapas wilde wel meer capaciteit. Beide partijen kenden elkaar al als ondernemer aan het Zuidlaardermeer en zagen hier een mooie samenwerking in. ,,Het concept past goed bij ons. Denk aan zomers, tijd voor elkaar hebben, lekker eten en gezellig samen zijn.”
Momenteel wordt er druk verbouwd in het pand, zo wordt de keuken vernieuwd en het binnengedeelte opnieuw aangekleed. Aan het begin van het seizoen, medio april hoopt het restaurant op te gaan. Het aanbod zal niet alleen tapas zijn, maar ook snacks, pizza en de mogelijkheid om te lunchen.
,,Ik denk dat het een aanwinst is, ook voor inwoners van de gemeente. Op het strand is een nieuwe speeltuin gerealiseerd. Ik denk dat het voor de inwoners van deze omgeving leuk is om naar toe te gaan met een strand en zwemgebied om te zwemmen en ontspannen.”