Meeden – Toneelclub ‘Tussen Baide Meulens’ speelde zaterdagavond 5 april het stuk ‘Mag t n beetje meer wezen’ in MFA De Rode Beuk in Meeden. De toneelgroep maakt onderdeel van de buurtvereniging. ‘Tussen Baide Meulens’ heeft in principe elk jaar een uitvoering.
,,Dit stuk speelde zich af in het wellnesscentrum”, zegt Gerrit Vogd van de vereniging. ,,Twee dames hebben een verloting gewonnen en daardoor een behandeling in het wellnessentrum. Daar speelde de hilariteit zich af.” Het stuk is geschreven door Nico Torrenga. In totaal waren er zo’n 15 mensen betrokken bij het uitvoeren van ‘Mag t n beetje meer wezen’.
Het was een geslaagde toneelavond want de uitvoering was totaal uitverkocht. Dit hield in dat 145 mensen uit Meeden en omstreken kwamen kijken. Daarnaast was de generale repetitie van donderdag 3 april opengezet voor publiek en zo kon de vereniging nog ruim twintig mensen een toneelavond bieden. Voor de uitvoering was er voor het eerst een theateropstelling gemaakt in de zaal en dat beviel goed. ,,We konden zo ook meer mensen kwijt.” Voor het eerst werd ook samengewerkt met de Social Club Meeden die altijd de eerste zaterdagavond van de maand een muziekavond heeft. Zij verzorgde de horeca en muziek na afloop. De Social Club schenkt de opbrengst van deze avond aan de buurt/toneel vereniging.